Nemovitosti a vybavení

Spirit poskytuje rovnomerné teplo pri priamom aj nepriamom varení

Dokonalé leto vás čaká

Predstavte si, že sedíte na slnku s rodinou alebo sa chystáte na svoje obľúbené hry. Dalo by sa ho dokonca vziať na pláž alebo do slnečného parku pri potoku; Vychutnajte si senzačne varené mäso pri dokonalej teplote.

Pridajte niekoľko pív, niekoľko záhradných stoličiek a niekoľko dobrých priateľov a hudbu a určite sa budete dobre baviť. Naša štvorčlená rodina rád si oblieka starodávne klasiky, vyhadzuje pár steakov na gril a párty môže začať.

Prečo si kúpiť Weber Gas Grill?

Rovnako ako čo je leto neúplné bez grilovania, zistíte, že tekutý propán a vaše obľúbené kusy mäsa sú neúplné bez kvalitného grilu Weber. Jednou z najväčších vecí, ktorú si pri nákupe grilu musíte uvedomiť, je to, že kupujete značku, povesť a záruku. Nie je tam veľa značiek, ktoré by mohli konkurovať.

Najlepšie na tom je, že Weber Spirit E-210 prichádza s veľkými zľavami na plynový gril – to znamená, že sa nikdy nebudete musieť starať o to, že miniete veľa peňazí. Ak sa zaujímate o to, kde si môžete kúpiť Spirit E-210, pozrite sa na túto príručku pre plynová gril.

Weber Spirit II E 210 bol novo zrekonštruovaný pre rok 2018 s veľkými novými funkciami, ktoré ho robia schopnejším konkurencie ako v minulých rokoch. Spirit je vstupnou sériou značky Weber, hlavne kvôli jej menšej veľkosti a nedostatku extrémne vyspelých technológií.

Ale nenechajte sa mýliť, aj keď je to vstupná úroveň grila predsa je pevne postavený,a na konci urobí z vás šťastného grillera po celé roky. Vstupná úroveň Weber je stále desaťkrát lepšia ako lacná Char Broils a Dyna Glos, ktoré nájdete v Big Box predajniach.

E-210 je ideálny pre malú rodinu alebo začiatočníka grilovacej hry. Jeho malé rozmery znamenajú, že sa dobre hodia na balkón vo vašom bytovom komplexe, rovnako ako aj na dvore domu.

Weber Spirit II E 210 Zafír špecifikácie a rozmery

  • Ak chcete získať lepšiu predstavu o identite tohto grilu, pozrime sa na niektoré čísla.
  • Oblasť grilovania: 360 palcov primárnej varnej plochy s ďalšími 90 palcami k dispozícii vo forme ohrievacieho stojana
  • Rošty: Porcelánové smaltované, liatinové varné rošty
  • Horáky: Dva horáky z nehrdzavejúcej ocele

Podobné příspěvky: