Nemovitosti a vybavení

Eccotemp prináša nový spôsob využitia ohrievača vody

Kapacita Eccotemp L5

Je nevyhnutné, aby ste si vypočítali vašu požiadavku na horúcu vodu pred zakúpením ohrievača teplej vody pod drezom, pretože tento výrobok má nádrž s objemom od 7 galónov, ktorá sa plní automaticky, ale akonáhle je úplne vypustená, môže potrvať až jednu hodinu, kým sa zohreje. Ak teda plánujete používať tento postup pre viacero úloh, vrátane sprchovania, možno budete chcieť znova zvážiť kupu. Je dôležité poznamenať, že v dôsledku toho ide o ohrievač vody v nádrži, ktorý prináša niekoľko výhod a obmedzení.

Nádrž je centrálnym komponentom malého ohrievača vody pod drezom a preto je potrebné, aby ste pred nákupom dvakrát skontrolovali kvalitu nádrže. Nádrže môžu skutočne vyrobiť alebo rozbiť podmorský ohrievač vody, čo je dôvod, prečo Bosch šiel s nádržou so skleneným obložením pre dlhú životnosť a nižšiu možnosť tvorby usadenín.

V súlade s tým treba poznamenať, že tankové ohrievače vody vo všeobecnosti vyžadujú nepretržitú a pravidelnú údržbu na vyčistenie nádrže a zabezpečenie toho, aby sa v dlhodobom horizonte nevyskytlo nič škodlivé.

Typ výkonu

Ako už bolo spomenuté vyššie, toto je skutočne dobrý elektrický ohrievač pod umývadlom s nádržou, ktorý pracuje výlučne na elektrinu. Preto by malo byť známe, že vyžaduje štandardný 120V výstup. Avšak, radšej sa uistite, že váš domáci istič je schopný zvládnuť mimoriadne napätie.

Z všeobecného hľadiska, malé ohrievače vody pod drezom určite nie sú rovnaké ako plynové ohrievače vody, pretože sa nezohrievajú okamžite a mohli by stáť viac energie z hľadiska energie. Ak však hľadáte zelený a bezpečný zdroj teplej vody, potom ste pristáli na perfektnom riešení, pretože ide o malý, ale schopný ohrievač, ktorý sa postará o väčšinu, ak aj nie o všetky požiadavky na teplú vodu.

Zákazníci tiež oceňujú, že tento prenosný ohrievač vody poskytuje širokú škálu funkcií, ako je napríklad regulácia teploty. Ešte lepšie je, že regulátor je umiestnený vpredu, takže je ľahké nastavenie okamžite zapojiť.

Zápory

Najväčším problémom je, že komponenty ohrievača nie sú dobre chránené pred vetrom. Konštrukcia umožňuje aj mierny vietor, aby zhasil plameň. Kliknite sem a prečítajte si viac recenzií zákazníkov.

Záver

Na záver Eccotemp L5 prenosný ohrievač vody všeobecne robí to, čo sľubuje. Funguje aj ako studna vonkajšieho ohrievača vody a sprchy. Bohužiaľ, budete musieť nainštalovať v mieste, kde je dostatočná ochrana pred vetrom. V opačnom prípade môže vietor ľahko vyfúknuť ohrievač. Celkovo vzaté, má nevýhodu, ale jaj tak výrazne prevyšuje celé dobré vlastnosti. Výrobca tiež ponúka 1-ročnú záruku na kvalitu a trvanlivosť výrobku.

Podobné příspěvky: