Auto moto

Ako ochrániť svoje auto pred búrkou

Ide o fóliu, zvyčajne nepremokavú a polstrovanú, ktorá slúži na to, aby náraz krupobitia do auta zabránil prasknutiu okien alebo preliačeniu karosérie. Dovoľte mi však, aby som vám objasnil: úroveň ochrany, ktorú poskytujú kryty proti krupobitiu, bude v konečnom dôsledku závisieť od typu krytu a veľkosti krupobitia.

Rohože do batožinového priestoru automobilov
Auto moto

Všetko čo potrebujete vedieť o kobercoch do batožinoveho priestoru

Autokoberce sa rozlišujú na základe troch hlavných faktorov; Zahŕňajú použitý materiál, typ rohože a to, či pokrýva celú oblasť batožinového priestoru alebo nie. Ľudia budú požadovať koberce do batožinového priestoru v rôznych formách. Pohodlie rohoží a cena majú väčšinu kývajúcich síl, pokiaľ ide o skutočný nákup. Nižšie sú uvedené tri hlavné kategórie autokobercov na trhu.

Gumová vložka do kufra automobila
Auto moto

Potreba gumovej vložky do automobilu

Ak ste niekedy uvažovali o kúpe ojazdeného vozidla, určite viete, ako môže čistota a správny stav vozidla uaobiť dobrý pozitívny dojem. Zaujímalo vás však niekedy, prečo vyniká auto s nepoškodenou a nepoškvrnenou oblasťou nákladného priestoru alebo kufra? Dôvodom je, že neexistuje spôsob, ako predstierať vzhľad nákladného priestoru, ktorý je chránený pred poškrabaním a čistý od […]