Auto moto

Ako ochrániť svoje auto pred búrkou

Ide o fóliu, zvyčajne nepremokavú a polstrovanú, ktorá slúži na to, aby náraz krupobitia do auta zabránil prasknutiu okien alebo preliačeniu karosérie. Dovoľte mi však, aby som vám objasnil: úroveň ochrany, ktorú poskytujú kryty proti krupobitiu, bude v konečnom dôsledku závisieť od typu krytu a veľkosti krupobitia.

Je nepravdepodobné, že kryty proti krupobitiu zabránia poškodeniu veľmi veľkými krúpami, môžu však výrazne znížiť úroveň poškodenia.

Pokiaľ ide o cenu, tá bude do veľkej miery závisieť od kvality a vlastností krytu a od toho, či je vyrobený na mieru alebo nie. V skutočnosti je možná vysoká miera prispôsobenia, a to aj pokiaľ ide o materiály a polstrovanie, ako aj spôsoby pripevnenia k vozidlu.

Je nepravdepodobné, že kryty proti krupobitiu zabránia poškodeniu veľmi veľkými krúpami, môžu však výrazne znížiť úroveň poškodenia.

Na čo sa zamerať pri krytoch proti krupobitiu

Pri kúpe krytu proti krupobitiu je dobré, aby ste zohľadnili nasledujúce vlastnosti predmetu.

Predovšetkým všeobecnú kvalitu výrobku, napríklad prispôsobenie, švy, schopnosť rozšírenia, hrúbku polstrovania a druh použitých materiálov. Je tiež dobré skontrolovať, či má dostatočné kotviace body, aby sa predišlo kolízii krytu s karosériou alebo strate krytu pri silnom vetre. Potom skontrolujte kvalitu švov a odhadovanú životnosť látky, pretože musí odolať nárazom a veľmi silnému vetru.

Zvážte aj veľkosť a hmotnosť krytu proti krupobitiu. Vždy pamätajte na to, že v letných mesiacoch alebo v čase, keď sa nepoužíva, musí byť riadne uskladnený. Ďalšou vecou, ktorú treba vziať do úvahy, je, či výrobca krytu garantuje aj odolnosť voči UV žiareniu a či existuje záruka na výrobné chyby withcar.si Online výrobku.

Vyberte si kryt proti krúpam, ktorý sa dokonale prispôsobí vozidlu: ak je príliš veľký, môže sa odklopiť alebo odletieť, ak je príliš malý, nebude úplne zakrývať spodné časti panelov.

Podobné příspěvky: