Nemovitosti a vybavení

Predator 2000 prenosný invertorový generátor

Je uzavretý v puzdre s vysokým ochranným nárazom, takže nie je vystavený prvkom ktoré by mohli ovplyvniť jeho prácu. Navyše Predator 2000 má elektronickú ochranu proti preťaženiu, ktorá ho robí bezpečným. Môžete ho využiť na rôzne aktivity vrátane plavby, kempovania, okrem iných aktivít. Dôvodom tohto je to že môže poskytnúť veľa energie,a zatiaľ je kompaktný a ľahký.

Generátor Predator 2000 2000 špičiek/1600W je navrhnutý tak aby bol ako sekundárny generátor a je vybavený voliteľnou paralelnou súpravou RV-ready, ktorá dokáže vyžiť až 4 000 W.

Generátor Predator využíva invertorovú technológiu, ktorá produkuje čistejšiu energiu určenú pre citlivú alebo jemnú elektroniku, a taktiež spotrebuje menej paliva a zároveň produkuje viac energie.

Jednou z vecí, ktoré sme si obľúbili na tomto modeli Predator 2000, je jeho ľahký dizajn, ktorý ho robí ideálnym a prenosným na plavbu loďou, RVing, kempovanie a iné vonkajšie aktivity.

Okrem toho jednotka Predator 2000 je robustne postavená a je uzavretá v ochrannom puzdre s vysokým ochranným nárazom. Má tiež dobu chodu 6.5 hodín, má indikátor nízkeho oleja, a čo je najdôležitejšie, má elektronickú ochranu proti preťaženiu.

Čo sa týka dizajnu, môžeme povedať, že jednotka je celkom pekná. Má jedinečný a funkčný vzhľad. Taktiež má celkom jednoduché ovládanie, aj keď nie je také jednoduché ako predchádzajúci generátor, pretože vyžaduje určitý mierny povlak a zvyčajne štartuje iba tretím ťahom. To však môže predstavovať problémy najviac počas chladného počasia.

Klady

Užívateľsky prívetivý

  • Dobre stavaný
  • Jednoduché čistenie
  • Má ľahkú váhu
  • Má elektronickú ochranu pred preťažením.

Zápory

  • Má niekoľko zásuviek
  • Môže potrvať nejaký čas, aby sa roztočil.

Chcete si vybrať prenosný generátor pre váš domov? Potom zvážte tento špičkový generátor Predator 2000. Získate výkon 1600 wattov. Má paralelnú funkčnosť, ak chcete viac energie.

Váži 47 libier. To uľahčuje jeho prenášanie. Je to dobrý prenosný generátor Predator. Má tiež vhodne umiestnenú rukoväť. Pomocou tohto generátora je možné používať vaše citlivé spotrebiče.

Prečo? Preto že prináša stabilný výkon vďaka svojmu atribútu striedača.

Táto jednotka používa 79.7cc Predator motor. Má škrtiacu klapku ESC. Je to kvôli nižšiemu zaťaženiu, vyššej spotrebe paliva a zníženiu hluku. Pri približne 50% zaťažení mohol generátor Predator 2000 W bežať dlhšie ako 4 hodiny na plnej nádrži. Hladina hluku je nízka. To potvrdzuje hodnotenie decibelu okolo 66 dB.

Podobné příspěvky: