Ochranné puzdro na mobilný telefón pre iPhone
Počítač a technologie

Kedy by ste mali kúpiť iPhone?

Kedy je ideálny čas na nákup iPhone? Čo ak sa čoskoro objaví na trhu nové zariadenie Apple? Kedy klesne cena predchádzajúceho modelu? Musíte si kúpiť teraz nový telefón alebo by bolo lepšie čakať niekoľko mesiacov?

Ak hľadáte úplne nový smartphone, vaša prvá otázka je pravdepodobne, či je naozaj teraz skvelý čas získať nový telefón Apple alebo nie.No, odpoveď je, teraz je ideálny čas na nákup jedného.
Nikdy nezabudnite – keď si kúpite nový telefón, kúpte si aj ochranné sklo a ochranné puzdro na mobilný telefón pre iPhone – nechcete si ho určite rozbiť.

Spustenie najnovších telefónov iPhone

Spoločnosť Apple 12. septembra 2018 predstavila nielen jeden, ale tri nové modely telefónov iPhone, a to len jeden rok po spustení X, 8 a 8 Plus. Najnovšie iPhone XS Max a XS sú teraz k dispozícii na nákup od spoločnosti Apple. Podobný model, XR, stojí menej a je taktiež k dispozícii na nákup.

Ochranné puzdro na mobilný telefón pre iPhone

Spustenie týchto nových telefónov tiež znamená pokles cien za predchádzajúce modely, pričom X teraz prestal fungovať rovnako ako SE.

Frekvencia aktualizácií

Apple čaká len jeden rok, než zavedie úplne nový model. Stalo sa tradiciou spoločnosti Apple, že každý september organizuje špeciálnu akciu, na ktorej sa po niekoľkých týždňoch predvádzajú nové plodiny a predávajú sa.

V roku 2018 sa spoločnosť Apple zbavila tejto tradície a spustila SE v marci. Avšak, v marci 2017 a marci 2018 neboli žiadne nové verzie SE. To naznačuje, že neexistuje žiadna záruka, že spoločnosť Apple bude pokračovať v aktualizácii modelu presne jeden rok po jeho spustení.

V túto chvíľu je menej pravdepodobné, že spoločnosť vydá nový iPhone až do septembra tohto roku 2019.

Prečítajte si aj ďalší článok: Domény krajín a ich výhody

Domény krajín alebo kódové domény krajín TLD sú ďalšou možnosťou, ktorú máte k dispozícii.   

Perfektný čas na kúpu iPhone

Zatiaľ, najlepší čas začať nakupovať nový iPhone je do 9 mesiacov po jeho spustení. Avšak, v mesiacoch jún alebo júl sa odporúča odložiť nákup do jesene. Ale to neplatí v prípade že je vaše aktuálne zariadenie už prerušené a nebude vám môcť trvať 3 až 4 mesiace.

Ochranné puzdro na mobilný telefón pre iPhone

Je veľmi ľahké povedať že je to najhorší čas na kúpu nového modelu. Bezpochyby by to bolo počas mesiacov pred septembrom. To znamená, že by ste nemali mať nákup na nové zariadenie v auguste, ak nie ste ochotní po mesiaci kopať po sebe.

Ale čo poviete na nákup staršieho modela?

Pravdepodobne si myslíte, že pretože jednoducho potrebujete nový telefón a nezaujímate sa o najnovší model, prečo si teraz jednoducho nekúpiť nové zariadenie Apple?

Na základe skúseností, po udalosti spoločnosti Apple, ceny súčasnej generácie telefónov iPhone výrazne poklesnú. Ak nemáte problém so špecifikáciami, môžete ísť na starší model iPhone, ktorý spoločnosť Apple už zastavila, pretože spoločnosti mobilných telefónov často tieto modely vybavili špeciálnymi zľavami a akciámi na vyčistenie skladu.

Sygic Navigácia. K daným zľavám sa dostane každý a veľmi jednoducho. Čítaj viac.

Podobné příspěvky: