Počítač a technologie

Čo by ste mali vedieť o Sygic Navigácii

Sygic navigácia je aplikácia pre navigáciu pre zariadenia so systémom iOS a Android. S kvalitnými mapami ponúka ďalšie vysoko kvalitné funkcie. To, čo ju odlišuje od ostatných je to, že je  užitočná a prospešná.

Použitie a funkcie

Používateľ môže buď kúpiť mapu alebo zvážiť aktiváciu bezplatnej skúšobnej verzie. Na bezplatné skúšobné účely je možné stiahnuť mapy. Sygic vám umožní používať mapy a jeho aplikácie s plnou funkčnosťou po dobu jedného týždňa pred požiadaním o kúpu.

Sygic Navigácia je hrdá na rôzne funkcie. Zahŕňa normálnu navigáciu cez požadovanú adresu. Jednoducho si vyberte príslušnú krajinu, zadajte mesto, číslo domu alebo číslo ulice. Potom môžete spustiť navigáciu. Okrem toho, môžu byť uložené aj domáce adresy. Umožňuje užívateľom ľahko a rýchlo získať smery z domu alebo domov. Môžete tiež hľadať minulé adresy, rovnako ako čo môžete  nájsť rýchlo miesta atrakcií alebo záujmov. Okrem toho nájdete aj zaujímavé miesta v bezprostrednej blízkosti . Medzi ne patrí parkovanie, obchody, reštaurácie, pamiatky a ďalšie.

Sygic vám umožní uložiť vaše obľúbené položky a prístupové cesty neskôr. Ak majú vaši priatelia účet v spoločnosti Sygic, môžete tiež pristupovať k obľúbeným adresám svojich priateľov a zdieľať adresy. Účet Sygic poskytuje určité výhody v prípade straty zariadenia, je možné obnoviť zakúpené mapy na novom zariadení.

Každý hlasový príkaz vydáva ženský hlas, takže vodiči sa môžu sústrediť na cestu. Je tu tiež možnosť použiť hlasy celebrít alebo Homera Simpsona. Okrem toho, Sygic poskytuje rôzne varovné funkcie ako ostré krivky. Môžete tiež nastaviť mýto, diaľnice a trajekty alebo nespevnené cesty ako veci ktorým je potrebné sa vyhnúť. Takéto oznámenia môžu užívatelia rozšíriť a prispôsobiť ich potrebám.

Ďalšia funkcia je známa ako Kniha Cestovania. Používatelia môžu nájsť štatistiky o svojich cestách. Funkcia SOS je implementovaná správne a je veľmi užitočná. Ak je to možné, tiesňové volania môžu byť priamo umiestnené z aplikácie. V zodpovedajúcom okne sa zobrazí posledná pozícia spolu s pohotovostnými oddeleniami vrátane policajných staníc, nemocníc a lekární.

Ovládacie prvky a obrazovka

V nastaveniach môžu používatelia upraviť zobrazenie v navigačnom panele podľa vašich preferencií. Napríklad v režime na šírku sa môže zobraziť určitý indikátor rýchlosti spolu s niektorými informáciami, ktoré sa nachádzajú v spodnej časti obrazovky. 3D mapy sú užitočné aj poskytujú dobrú orientáciu a môžu byť v prípade potreby rýchlo vypnuté. Rozhranie a grafický dizajn sú celkovo dobrý a neumožňujú mať kritiku. Čo sa týka nočnej jazdy, Sygic ponúka aj head-up displej. S touto funkciou môže byť displej smartfónu zrkadlený, aby ste mohli premietaťna predné sklo.

Spodný riadok

Sygic Navigácia je úspešná navigačná aplikácia pre Android. Okrem základných funkcií Sygic poskytuje množstvo užitočných a dobre vyvinutých funkcií. Cena je v poriadku, aj keď by sa mohli zlepšiť aj iné operačné aspekty. Vzhľadom k tomu, že je splnená základná funkcionalita spoľahlivej a presnej navigácie, Sygic Navigácia sa vysoko odporúča.

Nenechajte si ujsť článok gumová vložka do kufra automobila.

Podobné příspěvky: