Krása a zdraví

Jedná sa o jeden z najvýhodnejších bežeckých pásov ponúkaných spoločnosťou NordicTrack

Táto dráha NordicTrack T 6.5 S poskytuje mäkkú, odpruženú jazdnú plochu, ako čo majú veľa bežiacich pásov. Tento bežecký pás má však tiež možnosť rýchlo prejsť na pevnejší povrch. Takto máte možnosť získať realistickejšiu jazdnú plochu podobnú cestnej premávke vonku. Na vrchole systému FlexSelect má tento bežecký pás veľkú bežeckú plochu 20″x55″ s rýchlosťou až 10 km/h a sklonom až 10%. Všetky z nich sú vynikajúcimi vlastnosťami v tomto cenovom bode.

Konzola

Konzola je tiež vynikajúcou funkciou zariadenia Bežeckého pásu NordicTrack T6.5 S. Po prvé, tento bežecký pás má 20 naprogramovaných tréningov, čo je v hornej časti zoznamu pre ostatné bežecké pásy, na ktoré sa budete pozerať v tomto cenovom rozpätí. Tieto programy sú špeciálne navrhnuté na spaľovanie tukov a zlepšenie kardiovaskulárnej kondície. Navyše NordicTrack poskytuje kompatibilitu s programom iFit. S programom iFitom získate rozšírenú knižnicu tréningov, schopnosť bežať po celom svete pomocou Google Maps, môžete súťažiť s priateľmi a sledovať vaše tréningové údaje, aby ste mohli sledovať svoj výkon. Nie je veľa ďalších bežeckých tratí, ktoré majú konzolu, ktorá môže konkurovať Bežeckému pásu T6.5 S.

Ďalšie úvahy: bežecký pás NordicTrack-T6-5 S monitorovanie srdcovej frekvencie

S Bežeckým pásom NordicTrack T 6.5 S nie je veľa zlého. Má všetko, čo by mal mať v tomto cenovom rozpätí a ďalšie. Ak si musíme niečo vybrať, pôjdeme s monitorovaním srdcovej frekvencie. Monitorovanie srdcovej frekvencie pomocou úchopov nie je veľmi presné a je ťažké získať údaje počas joggingu alebo behu, pokiaľ sa meranie úplne nezastaví. V tomto cenovom rozpätí bude mať väčšina bežeckých tratí iba senzory priľnavosti, ktoré monitorujú vašu srdcovú frekvenciu, rovnako ako Bežecký pás T 6.5 S. Ak však pozorne sledujete predaj, niekedy nájdete bežiaci pás, ktorý vám dá možnosť použiť náprsný pásik v tomto cenovom rozpätí. Dajte si pozor napríklad na bežecký pás ProForm Pro 1000. Môžete si prečítať našu recenziu tohto bežiaceho pásu.

Záverečné slovo o bežeckom pásy NordicTrack T 6.5 S

Bežecký pás NordicTrack T 6.5 S je presne to, čo by ste ya tie peniaze očakávali. NordicTrack je dobre známy výrobca vo svete fitness a je známy tým, že poskytuje kvalitné výrobky. Bežecký pás T6.5 S má dobrý motor, ktorý poskytuje dobrú rýchlosť a sklon.

Nenechajte preskočiť nasledujúci článok sixpack tréningoch.

Podobné příspěvky: