Nemovitosti a vybavení

Jedná sa o estetickú toaletu z jedného kusu

Využitie vody a splachovanie

Množstvo vody, ktoré používame, sa stalo dôvodom na znepokojenie vlády neskoro a toalety sa dostali pod kontrolu. Priemerná staršia toaleta dokáže spotrebovať viac ako 3 galóny vody iba jedným splachovaním! Predstavte si, koľko je to za jeden deň priemernej domácnosti.

Táto toaleta Toto Ultramax II MS604114CEFG#01 používa iba 1.28 galónov. Niektorí z vás môžu byť trochu skeptickí, napokon, ak nepoužívate veľa vody, ako môžete získať slušné splachovanie? TOTO o tom premýšľal. Používajú splachovací systém Double Cyclone, systém, ktorý vytvára silnú odstredivú akciu pomocou 2 dýz, ktoré nielenže odvádzajú váš odpad za pár sekúnd, ale zabezpečujú, aby sa nevrátil!

Čistota

Čistenie toaliet nie je najzábavnejšia práca a TOTO o tom tiež premýšľal. Nižšie sú uvedené funkcie, ktoré pridali.

Jedná sa o jednodielnu toaletu, čo znamená, že neexistujú švy, v ktorých by sa mohli usadiť nečistoty a baktérie. Ráfik nemá žiadne diery, čo uľahčuje čistenie a je tiež estetické na oko. Toto je funkcia, ktorá sa mi najviac páči. Toto Ultramax II MS604114CEFG#01 používa na povrchu tejto toalety technológiu SanaGloss. Táto látka je typ ionizovanej bariéry, ktorá utesňuje materiály ako keramika a porcelán. Pretože tieto materiály môžu byť pórovité, nezaberajú iba vápno, ale môžu obsahovať aj škodlivé baktérie. So SanaGloss to nie je problém. Pretože povrch je hladký, častice sa na ňom nemôžu držať, čo znamená čistú misku zakaždým, keď splachujete a výsledkom je menšie čistenie.

Hluk

Možno by som si mal túto funkciu zvoliť najskôr, pretože koniec koncov, preto beriem jednu z nich pre svoju matku! Splachovací systém Double Cylcone a inovatívne pánty „no slam“ na viečku a sedadle znamenajú, že nieto žiadny hluk!

Cena

Môžete očakávať, že za túto toaletu zaplatíte viac, ako by ste zaplatili za dvojdielny model, ale vzhľadom na vyššie uvedené výhody je cena za toaletu tohto štandardu veľmi dobrá.

Vzhľadom na skutočnosť, že mnohí výrobcovia nezahŕňajú sedadlo so svojimi toaletami, je to v skutočnosti jeden z lacnejších jednodielnych modelov okolo.

Prečítajte si nasledujúci článok: Úžasné výhody regálov do obývačky

Police môžu premeniť akýkoľvek nevyužiteľný priestor na priestor obohatený štýlom a dizajnom. Pokiaľ ide o police do obývačky, existuje množstvo možností. Existuje aj mnoho spôsobov ich využitia.

Vysoká účinnosť s duálnou cyklónovou technológiou

Tento model obsahuje duálny cyklónový preplachovací systém spoločnosti na rýchle zbavenie odpadu a povlak Sanagloss, ktorý udržuje misku bezpečnú a bez baktérií.

Aj keď prichádza s podlhovastou miskou, niektorí môžu zistiť, že misa je pre nich príliš plytká. Jeho výška môže zanechať pocit, akoby ste potrebovali naskočiť aj na záchod.

Podobné příspěvky: