Dárky a propagace

Pánske tričká a ich rôzne typy

Tričká, bežne nazývané aj podložky, sú neformálne topy s krátkym rukávom vyrobené z bavlnenej úplety.  Takto sa nazývajú kvôli svojmu tvaru, ktorý je veľkým písmenom T, keď sa raz rozprestiera na rovnom povrchu.  Aj keď je to jeho najbežnejší popis, tieto košele môžu mať v skutočnosti rôzne tvary, veľkosti a môžu byť vyrobené z rôznych tkanín.  Môžu sa tiež vyrobiť z homogénnych a sypkých tvaroviek alebo tesne priliehajúcich k telu.  

Posádka krku 

Tielka na posádku krku sú definované kruhovým a zaobleným výstrihom.  Toto je najbežnejší typ tričiek, ktoré každý rád nosí. Sú ideálne pre osoby so sklonenými plecami a úzkymi alebo dlhými tvárami.  Je to preto, že okrúhly golier môže pomôcť dosiahnuť rovnováhu s úzkou tvárou, čo vytvára ilúziu, že sa zaoblené ramená javia širšie.

V-výstrih

Tričká s výstrihom do V boli vyrobené ako také s cieľom zaistiť, aby tkanina košele nebola viditeľná pri nosení košele na vrchu.  V-krky sú najviac lichotivé pre mužov, ktorí majú väčšie telo a zaoblené tváre. Kratší muži budú mať úžitok aj z V-krkov, pretože môžu prirodzene predlžovať krk a vytvárať ilúziu výšky alebo dĺžky. Môže to tiež pomôcť vytvoriť zužujúci sa účinok pre väčších mužov.  

Krk s výstrihom Y alebo Henley výstrih 

Henley tričká sú ideálne pre mužov, ktorí majú dobre definovanú hruď.  Budú tiež dobre vyzerať na svalnatých mužov. Je to ako kríženec krku V a krku posádky, ktorý skutočne funguje.  Tričká s výstrihom do Y iba zvýrazňujú svalovú stavbu, pretože je to tiež mužský vzhľad v estetike, nehovoriac o tom, že je to v porovnaní so základným výstrihom do V alebo so šnúrkou viac štýlové.

Lopatka na krku 

Pokiaľ ide o svet mužských lopatiek na krku, nie sú  skutočne nevyhnutnosťou. Nie veľa mužov nosí tieto trička, pretože býva trochu zložitejšie vedieť, čo s nimi bude najlepšie fungovať.  Tieto košele sú definované svojím mimoriadne širokým výstrihom. Lopatka na tričku môže vyzerať skvele na mužovi s dobre definovanou hruďou.  Tričko sa tiež najlepšie nosí pri voľnejšej montáži, pretože tkanina má tendenciu byť voľne tečúca a ľahšia, takže je ideálna pre tie teplejšie dni na jar alebo v lete.

Grafické tričko 

Posledným, ale nie najmenším typom pánskych tričkov nie je nič iné ako grafické trička.  Tieto stále trendy grafické trička sa vyznačujú svojou grafikou v typografickej alebo fotografickej podobe, ktorá sa často nachádza na prednej strane trička.  Grafické tričká dostávajú od mužov toľko facky, ale nie sú až také hrozné. Tajomstvom nosenia týchto tričkov je vyhnúť sa bežným frázam alebo očividným reklamám.  Kľúčom je jemnosť. Grafika by mala byť minimalistická, čistá alebo takmer neviditeľná. Tieto tričká môžete obliesť , bez toho, aby ste na ich povrch museli ukladať čokoľvek a mate grafiku s ktorou žiarite a vyniknite.

Jedná sa o najbežnejšie typy tričkov, ktoré by mal každý človek pridať do svojho šatníka. 

Podobné příspěvky: