Nyx Cosmetics profesionálny make-upový krémový korektor
Krása a zdraví

Rýchla recenzia Nyx Cosmetics

Keď je reč o kozmetike, dnešné zákazníčky hľadajú najmä cenovo dostupnú kozmetiku, ktorá beztak spĺňa ich očakávania. Nyx Cosmetics tieto očakávania napĺňajú. Spoločnosť sa pýši stovkami produktov na skrášlenie nechtov, pier a všetkého medzi tým. Nyx sú známy svojimi obchodnými domami s diskontnými cenami.

História spoločnosti

Rýchle hľadanie vám ukáže, že spoločnosť Nyx založil Toni Ko, americký prisťahovalec z Južnej Kórei. Bolo to v roku 1999, keď táto 25-ročná podnikateľka založila Nyx Cosmetics v kalifornskom Los Angeles, kde bývala so svojimi rodičmi. Spoločnosť pomenovala po gréckej bohyni noci, pričom jej meno znie zvodne, hravo, až tajomne. Priestory spoločnosti zakúpila vďaka pôžičke, ktorú si zobrala od rodičov, skôr než firmu predala L’Orealu v roku 2014.

Nyx Cosmetics
Nyx Cosmetics profesionálny make-up vypnutý paleta očných tieňov Tropic

Rodená Kórejčanka, Toni Ko sa presťahovala do Kalifornie spolu s rodičmi, keď mala 13 rokov. Úspech jej spoločnosti je pôsobivý najmä keď si zoberieme, že začínala predajom priamo profesionálom. Ceruzky na pery a na oči boli jej prvé úspešné produkty, ktoré predávala len za $1.99. Zároveň sa angažovala na vývoji nových produktov, pričom to všetko robila sama. Taktiež bola zodpovedná za administratívu a expedovanie produktov kupcom.

V roku 2008 Nyx Cosmetics zažili prelomový rok. Kvôli ekonomickému prepadu si ľudia už nemohli dovoliť značkový make-up. Vďaka spolupráci s vplyvnými YouTubermi sa Ko podarilo vybudovať si samostatnú značku a firmu neskôr predať za $500 miliónov v roku 2014.

Prehľad výrobkov Nyx

Množstvo produktov Nyx Cosmetics sa predáva približne za $4.55, alebo aj menej, v prípade nákupu viacerých kusov naraz. Na rozdiel od profesionálnych produktov, na raz si môžete zakúpiť aj dva, či tri púdre, očné tiene, či laky na pery. Výrobky sú dostupné online alebo v predajniach. Oficiálny web Nyxu navyše ponúka donášku zdarma na objednávky nad $25. V praxi to znamená, že za dovoz kompletnej kozmetickej sady nezaplatíte vôbec nič.

Čo sa týka make-upu, máte množstvo možností. Nyx predávajú kozmetiku na tvár, oči, aj pery, vrátane štetcov, strúhadiel, odličovačov, pijavých papierov, kozmetických taštičiek, či laku na nechty. Tu je prehľad niekoľkých obľúbených výrobkov:

  • Tvár – Môžete si vybrať z bronzerov, základov, korektorov, primerov, sprejov a kontúrových paliet. Základy aj korektory sú dostupné v 12 odtieňoch, ktoré pokryjú celú paletu pletí.
  • Pery – Nyx ponúka laky na pery, rúže, linky, dostupné v tekutej aj tvrdej forme.
  • Oči – Očné linky sú dostupné ako ceruzky, aj krémy, ďalej sú dostupné maskary, ceruzky na obočie, šminky, púdre, géle aj falošné mihalnice

Ak potrebujete kvalitnú a cenovo dostupnú kozmetiku, Nyx je tu pre vás.

Hľadáte krém na vrásky? Potom kliknite na odkaz a prečítajte si článok s názvom “Najlepšie krémy proti vráskam“.

Podobné příspěvky: