Krása a zdraví

Makeup Revolution – Najlepšie kozmetické výrobky od Makeup Revolution

Makeup Revolution je britská značka krásy, ktorá sa oslavuje pre svoje najdostupnejšie kozmetické výrobky. Väčšina výrobkov od Makeup Revolution sú duplikátmi iných elitných značiek krásy, ale stále im chýba kvalita. Spoločnosť vie, čo robí a vlastní. Pre ľudí, ktorí nemôžu minúť peniaze na palete OG Urban Decay Naked alebo nemôžu získať paletu Shade and Light Palette v Indii, MUR je najlepšia stávka. Aj keď ich výber farieb a inovácia sú často inšpirované značkou, ponúka slušné makeupové výrobky za rozumné ceny. Po testovaní a vyskúšaní viacerých produktov sme zoradili zoznam 5 najlepších celkovo kozmetických výrobkov od spoločnosti Makeup Revolution, ktoré musíte pridať do svojej márnosti. 

Makeup Revolution-Skryť a definovať 

Tento hrubý produkt s úplným pokrytím je inšpirovaný skrytou páskou tvaru Tarte. Ak hľadáte matný skrytý pre extra mastnú pleť, je to bezkonkurenčný výber. Je k dispozícii v 13 odtieňoch, z ktorých 6 je tmavších. Tarte má tiež rovnaký počet odtieňov. Teraz nemusíte miešať žlté a oranžové korektory, aby ste opravili svoje tmavé kruhy a škvrny. tento produkt prekvapivo pokrýva všetko. Je odolný a zostáva celý deň. 

Ultra 32 očné tiene palety bezchybné vzkriesenie 

Ak potrebujete paletu s množstvom farieb na experimentovanie, tu je to pre vás. má oranžové a zlaté tóny, ktoré musia milovať krásne dievčatá s modrými očami. Táto paleta obsahuje väčšinu odtieňov nádhernej modernej renesančnej palety Anastasia Beverley Hills. Preto, ak sa vám tieto tiene páčia, môžete ich tu získať za veľmi nižšiu cenu. 

HD Pro Cream Contour 

Tento obľúbený obrys YouTuberov je určite nevyhnutnosťou. Dodáva sa v obrovskej škále odtieňov pre rôzne odtiene pleti. Môžete ho chytiť v prirodzených, svetlých, stredne a tmavých odtieňoch. Na to, aby sme boli odborníkom v oblasti tvarovania, je potrebné veľa pokusov a omylov. Tento vysoko kvalitný, všestranný a cenovo dostupný produkt je určený pre závislých na make-up, ktorí chcú vyzerať elegantne. 

Ružové zlato- rúže 

Čo ešte potrebujete, ak vaše ružové pery prichitia objatie  ružovich odtieňov rúžov. Vyzerajú úžasne nad rámec fantázie. Tento balíček od Makeup Revolution má 5 odtieňov, medzi nimi je najžiadanejší Chauffeur. Táto kolekcia vás nechá ohromiť všetkými požadovanými odtieňmi od prirodzeného až po tie tmavšie. 

Luxusný banána púder 

Tento produkt úžasne nastaví váš základ, zníži lesk pri korekcii začervenania a ružových odtieňov. Tento prášok je v horúcom počasí veľmi žiaduci, pretože nikto nechce, aby sa mu všetko roztavilo z tváre. Tento lacný nákup patrí medzi najrozumnejšie sypké púdery na trhu so žltým odtieňom. Keď si ho skloníte z pokožky, dodá vašej tvári bezchybný, hodvábny a matný povrch.  

Makeup Revolution má vo svojich vedrách všetko s najúžasnejšími odtieňmi a za neuveriteľné ceny. Značka je určená pre maskérky, ktorí radi experimentujú s farbami a odtieňmi.

Obchod s okuliarmi

Prečítajte si viac článkov na túto tému obchod s okuliarmi.

Podobné příspěvky: